REIT-y najlepsze siedem razy w okresie 2003-2017

3 września 2018

W latach 2003-2017, amerykańskie REIT-y kapitałowe okazały się najzyskowniejszą klasą aktywów wśród najpopularniejszych typów inwestycji w USA: akcji małych spółek, akcji dużych spółek, akcji z rynków wschodzących (emerging markets) i obligacji.

Okazuje się, że od 2003 roku kapitałowe REIT-y amerykańskie (all equity REITs), aż siedmiokrotnie uzyskiwały najwyższe stopy zwroty dla inwestorów w porównaniu z klasycznymi instrumentami inwestycyjnymi (w 2004 roku, 2006, w latach 2010 -2012 oraz 2014-2015).

Widzisz tylko ok. 40% tekstu tej publikacji….

Jeśli chcesz wiedzieć:

• jak wygląda zyskowność zagranicznych REIT-ów w porównaniu z inwestycjami na rynku polskim: condo-hotelami, inwestycjami w mieszkanie na wynajem czy obligacjami przedsiębiorstw

• w jakie kategorie REIT-ów warto inwestować w najbliższej przyszłości ?

• czy mogą być np. źródłem pasywnego dochodu

• czy polskie REIT-y będą zyskowne?

• i o wielu innych zagadnieniach dotyczących REIT-ów

zapisz się na unikatowe seminarium organizowane przez Fundację Edukacji i Badań nad REITs oraz Q Value sp. z o.o.

Informacje o seminarium i zapisy http://fundacjareits.pl/seminarium/

Zapraszamy !