ABC REITów (3) – model przepływu środków i wypłaty dywidendy

1 września 2018

REIT-y działają jak klasyczne fundusze inwestycyjne. W zamian za emitowane instrumenty finansowe pozyskują środki od inwestorów. Następnie, przeznaczają je na zakup nieruchomości komercyjnych, zgodnie ze swoim modelem biznesowymi i strategią rynkową. Wybierane obiekty zazwyczaj są już skomercjalizowane (wynajęte). Takie obiekty powinny mieć potencjał do realizacji efektów skali i wygenerowania wyższych przychodów operacyjnych (FFO).

Efekty skali realizowane są zarówno po stronie przychodowej jak i po stronie kosztowej. Po stronie przychodowej ………

Widzisz tylko ok. 30% tekstu tej publikacji….

Jeśli chcesz wiedzieć:

• czy warto w nie inwestować ?

• czy mogą być np. źródłem pasywnego dochodu ?

• czy są lepszą inwestycją niż condo-hotele, obligacje polskich przedsiębiorstw czy mieszkania na wynajem?

• czy Polskie REIT-y, które zaczną działać prawdopodobnie od stycznia 2019 roku będą zyskowne?

• o wielu innych zagadnieniach dotyczących REIT-ów

zapisz się na unikatowe seminarium organizowane przez Fundację Edukacji i Badań nad REITs oraz Q Value sp. z o.o.

Informacje o seminarium i zapisy http://fundacjareits.pl/seminarium/

Zapraszamy !